Firma ARKARY zajmuje się również dystrybucją drewna opałowego, klocków dębowych, zrzyn tartacznych oraz trocin. Zapewniamy własny transport z dowozem do Klienta na terenie województwa lubelskiego.

Drewno jest produktem naturalnym, przyjaznym dla środowiska i łatwo dostępnym.

Zapewnia jedne z najniższych kosztów ogrzewania i nie zanieczyszcza atmosfery. Jest jedynym paliwem, które posiada zerowy bilans dwutlenku węgla (CO2), tzn. ilość emitowanego w spalinach dwutlenku węgla jest zbliżona do ilości tego gazu pochłoniętego przez roślinę w czasie jej wzrostu.


Dostępne gatunki drewna:

grab, buk, jesion, dąb, brzoza, olcha, sosna ,osika, topola

Zrzyny tartaczne - są to odpady pomanipulacyjne z wycinarek o zrożnicowanej szerokości i długości. Zrzyny tartaczne sprzedawane są w metrach przestrzennych. Pakowane w wiązkach/balotach.

Szanowny Kliencie!!!

Nie umieszczamy cennika z uwagi, na różnorodność zamówień. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem drewna, transportem napisz maila lub zadzwoń.

Osoba do kontaktu:

Ryszard Bernacki

603 583 083


Drewno stosowe głównie przygotowane jest do sprzedaży w stosach 1,2 m x 1m x 1m oraz w następujących jednostkach objętości:

m.p. – metr przestrzenny, czyli ilość drewna w kawałkach poukładana w przestrzeni jednego metra sześciennego (jakby do skrzyni o objętości 1 m3, o wymiarach 1 m x 1 m x 1 m, powrzucać drewno w kawałkach, przy czym wolną przestrzeń pomiędzy kawałkami drewna wypełnia powietrze)

m3 – metr sześcienny, ilość drewna poukładana w przestrzeni 1 m3, bez przestrzeni powietrznej pomiędzy kawałkami drewna

m.p.n. – metr przestrzenny nasypowy, jest to ilość drewna w postaci np. szczap, zrębków, klocków nasypanych luzem do pojemnika o objętości 1 m3 .

Na życzenie Klienta przygotowujemy gotowe, łupane drewno kominkowe.

Klocki dębowe odpady dębowe sprzedawane w m.p.

Napisz do nas

*Wysyłając zgłoszenie wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od F.H-U. ARKARY

Oferujemy dowóz drewna w miejsce wskazane przez klienta na terenie województwa lubelskiego. Dowozimy każdą jego ilość do klienta. Dysponujemy różnego rodzaju samochodami ciężarowymi, które zabierają jednorazowo od 7 do 40 m.p. drewna.

Drewno można zakupić bezpośrednio na własną rękę w Leśnictwie my zapewnimy Ci transport.